PROMVITA - Olkusz
tel. +48 608 777 062

O badaniu

Zalety metody

Pobrana z palca krew (włośniczkową) umieszczana jest pod mikroskopem. Duże powiększenie i zaawansowana technologia pozwala obejrzeć obraz żywej kropli krwi (bez barwienia, wirowania, suszenia) oraz transmitować go przez mikrokamerę na ekran monitora, umożliwiając tym samym obserwację obrazu krwi przez osobę poddawaną analizie. W badaniu żywej kropli krwi wykorzystujemy fakt, że około 20 minut po pobraniu pojedynczej kropli krwi, komórki w niej zawarte nadal żyją. Możemy więc, używając mikroskopu o zaawansowanej technologii - dającego bardzo duże powiększenie oglądać obraz żywej kropli krwi. Transmisja obrazu przez mikrokamerę z mikroskopu na ekran monitora umożliwia równoczesną obserwację obrazu krwi przez osobę poddawaną badaniu. Jest to niezwykła możliwość obejrzenia tego, co znajduje się wewnątrz nas.

Jak przebiega badanie

Badanie żywej kropli krwi polega na pobraniu kilku kropel krwi z palca, umieszczeniu jej pod mikroskopem i obserwacji w ciągu 20 minut w jasnym polu. Ważne aby właściwie przygotować się do badania. Należy zachować kilka ważnych zasad: najmniej 24 godziny przed badaniem nie wolno spożywać alkoholu. W dniu badania nie pijemy kawy naturalnej i co najmniej 2 godziny przed badaniem nie spożywamy posiłku. ok. 30 min. przed badaniem wypijamy przynajmniej 0,5 litra wody.

Korzyści mikroskopowej analizy żywej kropli krwi

Metoda pozwala monitorować proces leczenia oraz obrazować wczesne zaburzenia środowiska wewnętrznego (nawet gdy zwykłe badania laboratoryjne wykazują tzw. "normę"). Szczegółowa analiza próbki pobranego materiału po zinterpretowaniu obrazu mikroskopowego dostarcza kompleksowej wiedzy o aktualnym stanie biochemicznym ustroju. Na podstawie wyniku możemy określić odpowiedni kształt wymaganej terapii oraz działań profilaktycznych.

Jakość i profesjonalizm

Oferujemy również usługi dotyczące naturalnych terapii. Pracujemy na najwyższej klasy preparatach naturalnych firm amerykańskich, francuskich, holenderskich i polskich. Zadaniem tych preparatów jest oczyszczenie organizmu, doprowadzenie go do stanu homeostazy, odżywienie na poziomie komórkowym.
Dziękujemy za zaufanie! Zespół Promvita.